Біляївський районний будинок дитячої та юнацької творчості

 







Наші досягнення

Досягнення вихованців гуртків БДЮТ в Обласних етапах

конкурсів/змагань за 2016 – 2017 н.р.

 

 

№ п/п

Назва конкурсу

Відзнака

П.І.Б. вихованця

Гурток / Керівник гуртка

1

Обласний етап Всеукраїнських змагань з картингу серед учнівської молоді «КУБОК пам’яті Ф.В.Шахматова».

І – е місце «Піонер Б»

Акімов Станіслав (11 років, Маринівська ЗОШ) 

картиг-клубу «Міжлимання» РБДЮТ, який працює на базі Маринівської ЗОШ I-III ступенів / керівник Кузьмінецький Ю.В. 

2

II місце «Піонер Б», III місце «Піонер Н міні»

Терзіогло Ярослав (7 років, Міжлиманська ЗОШ)

3

II місце «Піонер Н міні»

Ткаченко Артем (9 років, Маринівська ЗОШ)

4

II місце «Піонер Н»

Острижнюк Нікіта (10 років, школа №66 м.Одеса)

5

Чергова обласна сесія Дитячого екологічного парламенту (ДЕП)

Гамоти, сертифікати за активну участь у сесії та Дипломи Іст.

Каунець Валерія та Лупашко Олександра

вихованці гуртка БДЮТ «Юні охоронці природи» на базі Маяківської ЗОШ І-ІІІст. / Подчинок В.І.

6

На базі Impact HUB Odessa, проводився обласний конкурс «Молодь досліджує світ»

Диплом І ст.  почесне І-е місце та право захищати Одеську область на Всеукраїнському етапі конкурсу юних селекціонерів та генетиків.

Кубишко Марія

вихованка гуртка БДЮТ «Юний науковець» на базі Маяківської ЗОШ І-ІІІ ст. / Подчинок В.І.

7

 

Обласний етап виставки досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі»

 

Грамота за активну участь

Колектив учнів

9 – А класу

Колектив учнів Нерубайського НВК «школа - гімназія» / вчитель Гілко А.М.

8

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»

І місце 

 Прокоф’єва Анна у розділі «Етнографічний напрям ексурсії» , роботи направлена для участі у Всеукраїнському етапі.

Учениця Нерубайського НВК «школа- гімназія» / керівник Ткаченко Т. С.

9

ІІІ місце

колектив вихованців

колектив вихованців БДЮТ «Юні музеєзнавці», на базі Дачненського НВК «школа-гімназія» / керівник Безпалько Л.І

 

10

Обласний етап Міжнародного конкурсу  «Енергія і середовище»

переможець / грамота за перемогу

Рудницький Денис учень 11 класу / роботи направлена для участі у Всеукраїнському етапі.

Усатівського НВК «школа-гімназія»  ім. П.Д. Вернидуба /  вчитель Чорна Л.М.

 

11

Обласний етап краєзнавчої конференції «Скарбнички мого краю - Одещини»

6 грамот за активну участь.

 

 

12